Kochani


Będzie mi niezmiernie miło jeżeli poświęcicie chwilkę na wypełnienie poniższej ankiety.

Pamiętajcie, im dokładniej ją wypełnicie tym lepiej będzie Nam się pracowało i mniejsze prawdopodobieństwo, że coś przeoczymy.

Także zróbcie sobie herbatkę lub kawkę, usiądźcie i na spokojnie wypełnijcie. Jeśli coś Was nie dotyczy np. kościół-pomijacie.

Fajnie będzie jeżeli dokładnie wypełnicie ostatni punkt czyli WYKONAWCY.

Z góry serdecznie dziękujemy za udostępnienie informacji ‐ makijażystki, florystki, fryzjerzy i inny wykonawcy

będą Wam na pewno dozgonnie wdzięczni.😉

A teraz nie przedłużając zapraszam do wypełniania ankiety.☕

dodatkowe propozycje/uwagi odnośnie przygotowań lub błogosławieństwa

Wpiszcie dokładny adres gdzie odbędzie się ślub (kościół, plener) Oraz godzinę o której odbędzie się ceremonia.

Napiszcie, jeśli ma być chór, skrzypce, czytanie przez bliską osobę itp.

Jeśli wchodzicie razem i ksiądz wychodzi aby Was przywitać ‐ poczekajcie parę sekund (niech zrobi się przerwa pomiędzy Wami, a księdzem). Nie chcemy aby Was zasłonił podczas gdy ja będę robił zdjęcia. Odnośnie ślubu, najważniejsze jest także dla nas, abyście podczas chwili gdy ksiądz związuje Was stułą ‐ stanęli całkowicie naprzeciwko siebie (nie w stronę do księdza). Przysięgę składajcie ‐ patrząc sobie w oczy!

Napiszcie jeżeli goście będą w Was czymś rzucać – konfetti, ryż, monety. Czy będą gołębie lub inne atrakcje.

Jestem z Wami przez część czasu poświęconego na życzenia, dlatego poproście wcześniej Rodziców, aby jako pierwsi składali Wam życzenia. Później jadę na salę, aby sfotografować wszystkie detale przygotowane przez Was na sali.

Podajcie dokładny adres sali, to pozwoli uniknąć pomyłki. Możecie podać również adres internetowy strony.

Podajcie przybliżone godziny poszczególnych wydarzeń na Waszym weselu: - przywitanie na sali - pierwszy taniec - podziękowania dla rodziców - krojenie tortu - oczepiny - inne przewidziane atrakcje

Podczas całej ceremonii jak i wesela będę wykonywać różne zdjęcia, zarówno spontanicznie, jak i na życzenie. Poniższa lista dotyczy jedynie klasycznych, pozowanych zdjęć grupowych, wykonywanych w określonym momencie. Może ona oczywiście ulec rozszerzeniu, już w dniu ceremonii, jednakże powinniście umieścić na tej liście te zdjęcia, które z pewnością mają być wykonane, tak abym w dniu ceremonii, w wyniku nieodłącznego zamieszania, o nich nie zapomniał:)

Prezentując efekt mojej pracy na stronie, chciałbym podzielić się informacją, kto miał zaszczyt pracować i tym samym tworzyć Wasz Piękny Dzień. Jeśli macie ochotę możecie podzielić się ze mną oraz moimi czytelnikami tymi informacjami. Z góry dziękuję🧡 Wedding Planer Fotobudka Ciężki dym Tort Fryzjer Barber Makijaż Suknia ślubna Garnitur Młodego Bukiet ślubny dekoracja sali/ florystyka Obrączki Dodatki młodej Dodatki młodego Zespół/ DJ-wodzirej Ekipa Video Samochód Drink Bar Zaproszenia/winietki