Atrakcje wesele

Wprawdzie w dzień ślubu to Wy jesteście najważniejsi, jednakże naturalnym jest, że będziecie chcieli podczas wesela zapewnić swoim gościom wiele ciekawych atrakcji. Co jednak wybrać?


Pokaz sztucznych ogni, bańki mydlane, pokaz fireshow, czy może drink bar? W poniższym materiale będę chciał przedstawić kilka najpopularniejszych atrakcji weselnych.


Zimne ognie, pokaz fajerwerków?? Praktycznie już nie ma wesela, na którym o zmroku nie pojawiłyby się fajerwerki czy zimne ognie. Szczególnie dzięki tym drugim grupowe zdjęcia z Parą Młodą nabierają magicznej scenerii. Wybór sztucznych ogni z całą pewnością będzie zależeć od tego, jakie efekty świetlne będziecie chcieli uzyskać. Mogą to być "wulkany" w różnych kolorach, wyrzutnie, rzymskie ognie czy nawet kolorowe świece dymne.


Konfetti-to kolejny element, który nieodłącznie kojarzy się z weselami. Oczywiście jednym z głównych atutów jest niska cena oraz efekt "wow". Wprawdzie wykorzystanie tego rozwiązania wielu osobom będzie kojarzyć się z Sylwestrem to od kilku dobrych lat konfetti zakorzeniło się także podczas polskich uroczystości ślubnych. Obecnie na rynku jest dostępna ogromna ilość kolorów, faktur czy kształtów konfetii. Z całą pewności łatwo będzie można dobrać je do Waszego stylu imprezy ślubnej.


Bańki mydlane Uwielbiają je głównie najmłodsi, choć trzeba przyznać, że kadry na ich tle wyglądają "przewspaniale". Wprawdzie bańki mydlane stały się nieodłącznym elementem imprez dziecięcych to każdy profesjonalny fotograf ślubny przyzna, że są one także nieodłącznym elementem wielu zdjęć ślubnych. Dodając do tego balony, napisy czy inne dekoracje, takie zdjęcia mogą być następnie "niczym z bajki". Na weselu możemy zdecydować się także na wypuszczanie baniek ze specjalnej dyszy. Z całą pewnością są one ciekawą konkurencją dla "ciężkiego dymu", o którym za chwilę.


Ciężki dym To jeden z elementów, który wykorzystywany jest głównie przy okazji pierwszego tańca Pary Młodej. Tzw. "taniec w chmurach" to obecnie jedna z najbardziej popularnych atrakcji weselnych. Dzięki zastosowaniu profesjonalnej maszyny możemy uzyskać niepowtarzalny efekt unoszenia się Pary Młodej w chmurach. Taki dym kłębi się delikatnie nad parkietem, zazwyczaj na wysokości 20-25 cm. Z całą pewnością to znakomite rozwiązanie dla par, które nie do końca radzą sobie w tańcu, bowiem wszelkie wpadki i niedociągnięcia są po prostu... nie widoczne dla gości ;) Wydaje się, że to "must-have" każdego wesela.


Suchy lód, czyli oryginalne chłodzenie napojów Każda Młoda Para marzy, aby to właśnie ich wesele było fenomenalne i na długo zapadło w pamięci zaproszonych gości. Jednym z elementów, które robią znakomite wrażenie wizualne jest tzw. "suchy lód". Jest on przeznaczony do schładzania drinków, a przy okazji tworzy niesamowity dym, który generuje niesamowite efekty wizualne. Gęsta mgła unosząca się nad kolorowymi kieliszkami jest z całą pewnością świetną atrakcją weselną i znakomicie prezentuje się na pamiątkowych zdjęciach.


Oczywiście to tylko kilka wybranych możliwości. Pary Młode mają oczywiście szereg innych pomysłów takich jak bar kawowy, drink bar, czy "candy bar" (stół ze słodkościami), fotobudka, księga gości, pokazy tańca czy małe, weselne upominki dla gości. Wszystko oczywiście zależy od zasobności portfela oraz "typu" zaproszonych gości.