Na zdjęciach ślubnych to właśnie Nowożeńcy powinni stanowić najważniejszy element, który przyciąga wzrok. W pewnym sensie, Młoda Para powinna w całości skraść uwagę widza. Nie stanie się tak jednak, gdy sama koncepcja zdjęcia okaże się być nieprzemyślana i nudna. Nawet najpiękniej zaprezentowane uczucie może być bowiem nieatrakcyjne w odbiorze, gdy… brakuje nam pomysłu na sesję ślubną. 

Jak sprawić, aby Twoje zdjęcia ślubne oszałamiały?

Oto kilka oryginalnych propozycji😉

Sesja ślubna w mieście

Większość par na miejsce swojej sesji ślubnej wybiera naturę. Co prawda plener w lesie czy nad jeziorem posiada wiele zalet estetycznych, które pięknie prezentują się na zdjęciach, jednak nie jest zbyt oryginalnym pomysłem. Chcielibyście nieco się wyróżnić? Pójdźcie pod prąd i na swoją sesję ślubną wybierzcie miasto. Surowe budynki osiedli czy nowoczesna architektura posłużą jako idealny kontrast dla Waszych uroczystych i odświętnych kreacji. Dodadzą przy tym elegancji i wielkomiejskiego charakteru. Wybór miasta na swój plener ślubny to także okazja, abyście na zdjęciach uwiecznili miejsce, w którym odbyła się Wasza pierwsza randka lub zdarzenie, które szczególnie zapadło Wam w pamięć.

Sesja na sianie? Czemu nie!

Jeżeli chcecie być oryginalni, musicie kombinować. Nie oznacza to jednak, że wówczas Wasze zdjęcia stracą na jakości. Wręcz przeciwnie! Co zatem powiecie na sesję w stodole? Brzmi zaskakująco? Niewątpliwie dla wielu może być to szalony pomysł. Wyobraźcie sobie jednak ten brąz naturalnych, starych desek kontrastujący ze śnieżnobiałą suknią Panny Młodej. Pamiętacie, gdy jako dzieci spędzaliście wakacje na wsi i spaliście na sianie? Niech te czasu powrócą, właśnie w postaci Waszych fotografii. Odrobina nostalgii oraz piękna, ciepła kolorystyka tego miejsca sprawią, że Wasza sesja będzie jedną z tych, obok których nie da się przejść obojętnie.

Sesja „na luzie”

Kto powiedział, że podczas sesji ślubnej Panną Młoda musi mieć szpilki, a Pan Młody ciasno zawiązany krawat? Własne zdjęcia zróbcie po swojemu. Postawcie na odrobinę luzu. Wybierzcie miejsce, które kojarzy Wam się wolnością i naturalnością. Dobrze sprawdzi się w tym celu kwiecista łąka. Weźcie ze sobą koc i ruszajcie na sesję. Zdejmijcie buty, rozepnijcie ciasną koszulę. Niech nic Was nie ogranicza. Cieszcie się trwającą chwilą i pięknem okolicznej przyrody. Postawcie na pełen luz i naturalność. Panna Młoda, zamiast sztywno zwiniętego koka, może rozpuścić włosy, które z czasem rozwichrzy jej wiatr. Tańczcie, rozmawiajcie i róbcie to, co podpowiada Wam serce. Wszystkiemu będzie natomiast przyglądał się fotograf, który dyskretnie uwieczni te wspaniałe chwile.

Sesja ślubna w wodzie

Niezwykły i zachwycający efekt na zdjęciach można uzyskać, wykorzystując naturalne bogactwa przyrody. Co powiecie zatem na sesję w wodzie? Zanurzenie w jeziorze z pewnością będzie przygodą, o której usłyszą Wasze dzieci i wnuki. W dodatku, zostanie ona uwieczniona na zdjęciach. Połączenie białej sukni, rozkładającej się na tafli wody z nieokiełznanym żywiołem, może przynieść niezwykłe efekty wizualne. Artystyczne oko fotografa stworzy zdjęcia, które przyniosą na myśl obrazy włoskich malarzy. Sesja w wodzie to niezwykle oryginalny, jak i efektowny pomysł. Warto się nam nim zastanowić, jeżeli planujecie pochwalić się zdjęciami z prawdziwego zdarzenia.


Jeśli ten tekst Ci się spodobał , pomógł i wiesz już co zrobić aby Twoja sesja ślubna była magiczna, daj znać w komentarzu co Ci się podobało a co powinienem zmienić, poprawić, ulepszyć, bo to pomoże mi tworzyć coraz lepsze treści:)