Ceremonia zaślubin i wesele z drona!

Wraz z rozwojem techniki zwiększają się także wymagania naszych Klientów. Jak mówi słynne powiedzenie "kto stoi w miejscu, ten się cofa". Od pewnego czasu w naszej ofercie wykorzystujemy profesjonalnego drona, który umożliwia piękne uzupełnienie fotograficzne bądź filmowe waszej ślubnej historii.


Drony to prawdziwa przyszłość fotografii nie tylko ślubnej, ale szeroko pojętej. Jeszcze do niedawna nie było to praktycznie możliwe, teraz możemy patrzeć na świat z góry, oddając piękno naszego otoczenia. Obecnie możemy zarówno fotografować, jak i filmować otaczającą nas rzeczywistość, odkrywając nowe perspektywy.


W nadchodzącym sezonie w mojej ofercie praktycznie nie będzie sesji ślubnej czy narzeczeńskiej, która nie zawierałaby choćby kilku ujęć z drona. Fotografia ślubna z lotu ptaka to zupełnie nowe spojrzenie, nowa perspektywa. W ciągu kilkunastu sekund możemy zaprezentować widoki zapierające dech w piersiach. To, co wcześniej nie było dostępne, jest teraz możliwe na wyciągnięcie ręki.


Co można sfotografować bądź sfilmować z drona? Tutaj jedynie kilka przykładów: dom pana młodego, podjazd pod dom panny młodej, dom panny młodej, wejście pana młodego do domu panny młodej wraz z przywitaniem go przez rodziców, wyjście z domu pary młodej wraz z dojazdem do kościoła czy Urzędu Stanu Cywilnego, filmowanie kościoła, wyjście nowożeńców ze świątyni wraz z gośćmi i rodziną, życzenia pod kościołem, odjazd korowodu wraz gośćmi w kierunku sali weselnej, samo miejsce wesela, czy zdjęcie grupowe.


Oczywiście to po mojej stronie jest pamiętać o ograniczeniach i przepisach, które obowiązują przy użytkowaniu statku powietrznego. Wy o nic nie musicie się martwić :) Chyba każdy z Was przyzna, że ujęcia ślubne z drona są przepiękne. Praktycznie każde zdjęcie ze statku powietrznego "ląduje" u moich Klientów w fotoksiążkach czy fotoalbumach. Wykonać ciekawe kadry to jedno, natomiast postprodukcja to drugie.


Na Wojciech Grzegorczyk Fotografia możecie w każdej chwili obejrzeć setki finalnych, niebanalnych ujęć. Także tych z drona. Oczywiście zdjęcia z drona to nie tylko fotografia ślubna. Dzięki ujęciom z lotu ptaka doskonale można pokazać architekturę, nieruchomość na sprzedaż czy piękny krajobraz. Bez przeszkód drona można także wykorzystać w sesjach kobiecych, czy na wieczorze panieńskim. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.😉


Szczerze wierzę, że każda forma profesjonalnej fotografii jest sztuką, a jej rzetelny wykonawca rzemieślnikiem, a zarazem artystą. Na mojej stronie internetowej poznasz wiele miłosnych historii, których aktorzy kochają się po dziś dzień.💑