Zaślubiny to nie tylko mnogość pięknych emocji, wzruszeń z rodziną i najbliższymi przyjaciółmi, ale również wspomnienia. Żyjąc w XXI wieku coraz częściej robimy zdjęcia telefonami komórkowymi, tabletami, a następnie wysyłamy je "w świat" wraz z mnogością innych wiadomości poprzez komunikatory internetowe czy też e-maile. Łatwo mogą się one zgubić wśród mnogości danych.


Jest jednak na to dość proste rozwiązanie! Po wykonaniu pięknych zdjęć przez fotografa ślubnego z Warmii i Mazur warto stworzyć album ślubny. Będzie to wręcz "niezatapialna" pamiątka ze ślubu, czy też wszystkich okoliczności z nim związanych.

Fotografując zawsze myślę o tym, by spójnie pokazać Waszą historię. W takim albumie ślubnym nie muszą być jedynie zdjęcia z ceremonii, ale również z sesji narzeczeńskiej! A jakże, nikt przecież sztywno nigdzie nie określił, że w albumie ślubnym muszą być jedynie zdjęcia z samej ceremonii zaślubin.

Wiele z par decyduje się na przedstawienie w takim albumie wielu detali związanych ze ślubem: od zdjęć prezentujących biżuterię, buty, kwiaty, ozdoby, poprzez sam moment ubioru Panny Młodej. Oczywiście nie może w nim zabraknąć zdjęć druhen, czy też naszych kochanych babć i dziadków.


Album ślubny to również piękne momenty, np. gdy tata całuje pannę młodą w czoło, czy też prowadzi do ołtarza. Taki album ślubny to również łezka u mamy, która dostrzega, że jej córka nie jest już małą, słodką dziewczyną, a osobą, która właśnie zakłada rodzinę.

Album ślubny to wspaniała pamiątka na wiele, wiele lat!

Zapoznaj się już teraz z moją pełną ofertą pisząc do mnie a ja w odpowiedzi wyślę swoją ofertę.. Pamiętaj: wraz z upływającymi tygodniami kurczy się zakres dostępnych terminów. Warto mieć to na uwadze tym bardziej, iż wiele przyszłych małżeństw w związku z pandemią przesunęło zaślubiny właśnie na 2022 oraz 2023 rok.