Fotograf na chrzciny


Coraz większą popularnością cieszą się profesjonalni fotografowie na uroczystościach rodzinnych jakimi są chrzciny. Żyjemy coraz szybciej, coraz więcej pracujemy, a tym samym tracimy więź z najbliższymi...

Częściej wolimy wpatrywać się w ekran telefonu czy komputera niż zadzwonić do najbliższych. Dużych spotkań rodzinnych w ciągu roku można policzyć na palcach jednej ręki. W ostatnim czasie usłyszałem nawet opinię, że dana rodzina spotyka się tylko na ślubach i... pogrzebach, czasem także na chrzcinach.

I to właśnie do tej ostatniej sytuacji chciałbym nawiązać w niniejszym materiale. 

Chrzest Święty to - szczególnie dla rodziców - niezwykłe wydarzenie. Ich dziecko wstępuje bowiem oficjalnie do społeczności religijnej. Jest to również jeden z niewielu momentów, gdy wspólnie spotyka się rodzina nawet z najodleglejszych zakątków kraju.


Tego jednego dnia uśmiechnięci członkowie rodziny, a także przyjaciele, są wpatrzeni w jedną, małą osobę. To znakomita okazja aby zaprosić na to wydarzenie profesjonalnego fotografa. Standardem stała się już sytuacja, że fotograf towarzyszy dumnym rodzicom już praktycznie od samego rana: od ubierania niemowlaka, poprzez rodzinne rozmowy przed kościołem, całą ceremonię, życzenia, czy też wspólny obiad w restauracji. Dzień pełen wrażeń z całą pewnością warto uwiecznić na zdjęciach, które zostaną z nami na lata.


Podczas samej uroczystości Chrztu Świętego staram się być niewidoczny. Dyskretne fotografowanie z całą pewnością wzbudzi w Was i Waszych gościach poczucie swobody i profesjonalizmu. Podczas każdego wydarzenia staram się przewidywać rzeczywistość, najbliższe sekundy aby przy spuście migawki móc zachować spontaniczne, pełne emocji reakcje Was samych, a także Waszych najbliższych.


Chcesz mnie jeszcze lepiej poznać? Zapraszam na moje portfolio do działu "O mnie", gdzie poznasz mnie i moją rodzinę :) Znajdziesz tam również wybrane rekomendacje, które - mam nadzieję - pomogą podjąć Ci odpowiednią decyzję. Już teraz zamów profesjonalnego fotografa na chrzciny!