Kreatywne pomysły na spędzenie rocznicy ślubu

"Jak ten czas szybko leci" - z całą pewnością takie stwierdzenie wypowiadacie co jakiś czas będąc zdumieni, że od waszego ślubu minął już spory okres czasu. Ślub jest przecież jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu! Warto pamiętać o każdej rocznicy. Jest to bowiem doskonała okazja do pielęgnowania miłości, wspominania wspólnie spędzonych lat, jak również zdaje się to być idealnym polem do planowania przyszłości. Jak jednak w wyjątkowy sposób spędzić rocznicę ślubu?

Romantyczna kolacja

Jednym z najbardziej klasycznych opcji jest wyjście do restauracji na romantyczną kolację. Oczywiście w tym przypadku nie warto patrzeć na koszty, przecież miłość drugiej połówki nie ma ceny. Takie wyjście, elegancko ubrani, może sprawić, że poczujecie się jakbyście byli na pierwszej randce. Oczywiście równie miło może być w domu, gdzie wspólne przyrządzanie posiłku może być grą wstępną do późniejszych zbliżeń.

Profesjonalna sesja zdjęciowa

Niestety, nikt z nas nie będzie już młodszy. Wraz z wiekiem przybywa zmarszczek, siwiejemy, mamy coraz mniej ochoty na wspólne, dalekie wyjazdy czy podróże. Warto, choćby dla potomków, zachować wasze wspomnienia, waszą miłość na profesjonalnej sesji zdjęciowej. Możecie wybrać najbardziej ważne dla was miejsca, gdzie spędziliście cudowne chwile i tam celebrować uczucia. Fotograf, który będzie to dokumentować, będzie tylko nikłym dodatkiem, który z całą pewnością nie zmąci emocji, które będą między wami. Jak jednak znaleźć sprawdzonego fotografa? Przejrzyj proszę moje portfolio, aby zobaczyć piękne zdjęcia jakie udało się mi się wykonać na przestrzeni wielu lat. Może to właśnie ze mną nawiążecie owocną współpracę?.

Wspólny wyjazd

Nic tak nie zacieśnia więzi jak wspólny wypad. Bez względu na fakt, czy wyjedziecie jedynie na łono natury tuż za miasto, czy wykupicie dalszą wycieczkę. Ważne, że jesteście we dwoje i rozpalacie swój ogień namiętności.

Wypoczynek w luksusowym hotelu

W ostatnim czasie modne stało się powiedzenie "zarabiam to i wydaję". Owszem, są takie momenty w życiu, gdzie nie warto patrzeć na koszty. Z całą pewnością jednym z takich momentów jest rocznica ślubu, którą możecie spędzić w luksusowym hotelu. Relaks w jacuzzi, butelka szampana w ręku - czego chcieć więcej? Tak właśnie żyją bogaci ;) ale kto Wam zabroni poczuć się na kilka chwil jak największe gwiazdy tego świata? Sauna, masaże, baseny... żyć i nie umierać!.

Rodzinny obiad

Dla mniej zamożnych par lub preferujących skromniejsze uroczystości proponuję zorganizowanie rodzinnego obiadu. Spotkanie w gronie najbliższych od zarania dziejów umacnia więzi nie tylko między wami, ale również względem najbliższej rodziny czy przyjaciół na których wam zależy.

Trochę szaleństwa: lot balonem, skok ze spadochronem

A może warto zastanowić się nad czymś bardziej szalonym? Z całą pewnością lot balonem czy skok ze spadochronem nie jest atrakcją, z której można skorzystać na co dzień. Przykładowo, podczas takiego lotu balonem, wtuleni w siebie, możecie podziwiać malownicze widoki. A jeżeli macie ochotę na coś bardziej ekstremalnego to znakomicie w to wpisuje się skok ze spadochronem. Tutaj emocje i adrenalina będą gwarantowane! Na pewno nie możecie(!) wtedy zapomnieć o pamiątkowych fotkach.


Oczywiście to jedynie wybrane możliwości, które pozwolą Wam rozpalić na nowo ogień namiętności nawet po kilku latach od zawarcia związku małżeńskiego.