Z całą pewnością każdy z nas marzy, aby jego uroczystość zaślubin była niezapomnianym wydarzeniem. Dzięki zdjęciom na wiele, wiele lat możemy zatrzymać w pamięci te wspaniałe chwile. Aby to urzeczywistnić niezbędny jest profesjonalny fotograf ślubny Olsztyn. Dość często zdarzają się pary, które sesje ślubne chcą powiązać ściśle ze swoimi zainteresowaniami. Ważne jest efektowne miejsce oraz przygotowanie do sesji. Poniżej prezentuję najciekawsze i najchętniej wybierane miejsca do sesji zdjęciowych na terenie Olsztyna.

Park Centralny

Zielone centrum Olsztyna. Jego przestrzeń zaprojektowano w stylu angielskim. Zawiera wyjątkowe walory przyrodnicze oraz rekreacyjne. Znajdują się tutaj aż cztery mosty łączące brzegi Łyny, które niemal każdego ciepłego weekendu wykorzystywane są przez Młode Pary do sesji ślubnych. Miejsce to zawiera również eliptyczną fontannę ze specjalnym nocnym podświetleniem, a w niej częściowo zanurzone półkule symbolizujące układ słoneczny. Obiekt szczególnie pięknie wygląda o zmroku.

Park Podzamcze, zwany również Zamkowym

To klasyczne miejsce sesji ślubnych dla wielu młodych par. Bliskość popularnych kościołów, a także urzędu stanu cywilnego sprawia, że jest to niewątpliwie główne miejsce niezapomnianych zdjęć ślubnych. Każdy fotograf ślubny w Olsztynie przyzna, że ten największy w Olsztynie park, położony wokół części dawnych murów miejskich, i - jak sama nazwa wskazuje - tuż koło zamku, ma niepowtarzalny klimat. Gotycki zamek wybudowany przez kapitułę warmińską dla wielu par jest nieodłącznym miejscem sesji nie tylko ślubnych, ale również sesji narzeczeńskich.

Plaża nad jeziorem Ukiel

Piękna sesja ślubna nad wodą przy zachodzie słońca? Nie ma nic bardziej romantycznego! Oddany w 2014 roku kompleks turystyczno-sportowy nad jeziorem Ukiel sprawia, że tylko kilometr od ścisłego centrum Olsztyna można wykonać świetne zdjęcia nowożeńcom w promieniach zachodzącego słońca. To jeden z wyjątkowych, bajkowych zakątków w tym mieście!


Zobacz zdjęcia z sesji narzeczeńskiej nad wodą jednej z par: Sesja narzeczeńska Olsztyn.

Stare Miasto

Coraz modniejsze stają się sesje w sercu miasta, czyli na starówce. Piękna pogoda, tłum mieszkańców i turystów, a Wy błyszczycie wśród ludzi, którzy podziwiają Waszą miłość. Mało tego, plener ślubny na Starym Mieście o poranku, to jest coś! Wybrukowane ulice, ćwierkanie ptaków, cudowne promienie słońca. Czego chcieć więcej?


Oczywiście miejsc na wspaniałe oraz intrygujące sesje ślubne czy też sesje narzeczeńskie w stolicy Warmii i Mazur jest o wiele więcej. Możecie wybrać się m.in. nad jezioro Kortowskie, na łąki znajdujące się przy dworcu Olsztyn-Dajtki. Nie należy zapominać także o kompleksach leśnych otaczających miasto.


Z całą pewnością w pięknym Olsztynie znajdziecie sporo ciekawych miejsc, aby Wasza sesja ślubna była niezapomniana. W kolejnym materiale przedstawimy Wam najciekawsze miejsca do sesji ślubnych, które znajdują się wokół grodu nad Łyną.


A jakie są Wasze niezwykłe miejsca na sesję ślubną w Olsztynie? ?