Sesje narzeczeńskie, czyli przedślubne są coraz bardziej popularne w naszym kraju. Jest to znakomita sposobność lepiej poznać się z fotografem, który w niedługim czasie będzie zapewne robić wam zdjęcia ślubne. Dla wielu przyszłych par młodych takie zdjęcia są doskonałym również prezentem w ramach "podziękowań dla rodziców" podczas wesela. W poniższym materiale głębiej przyjrzymy się temu, dlaczego warto zdecydować się sesję narzeczeńską.

Poznaj swojego fotografa

Nie każdy lubi pozować do zdjęć. Tego za bardzo nie zmienimy w naturze człowieka. Kiedy jednak na horyzoncie mamy ślub to z całą pewnością chyba każdy z nas chciałby mieć z tego najważniejszego dnia w życiu fotograficzną pamiątkę. Jak jednak przełamać wstyd i stres związany z pozowaniem przed obiektywem? Najlepszym rozwiązaniem wydaje się sesja przedślubna Olsztyn. Jest to znakomity moment, aby wręcz zaprzyjaźnić się z fotografem - poznać jego styl pracy, a także... osobowość. Podczas sesji narzeczeńskiej poznasz wiele cennych sugestii: jak ustawić się do zdjęć, jak grać ciałem, etc. Każdy fotograf będzie również otwarty na wasze pomysły dotyczące np. miejsca wykonania sesji.


Po co mi zdjęcia z sesji narzeczeńskiej?

Odpowiedź na wyżej postawione pytanie wydaje się dość prosta. Wierzę, że korzystasz z profesjonalisty, który nie poszedł kilka dni temu do marketu po "cyfrówkę" i nią próbuje cykać Wam zdjęcia. Dla doświadczonego fotografa tło zdjęcia, gra światła, czy odpowiednio ułożone części ciała mają ogromny wpływ na każde "trzaśnięcie migawką". Pamiętaj, że każde zdjęcie musi wywoływać emocje zarówno u Was, jak również u osób, które będą je oglądać. Wiele par takie zdjęcia z sesji narzeczeńskiej przekazuje podczas wesela m.in. rodzicom w ramach podziękowań. Oczywiście można je zawrzeć w albumie, czy wydrukować w dużym formacie.


Niektórzy zamieszczają zdjęcia z sesji narzeczeńskiej Olsztyn również w personalizowanych zaproszeniach na ślub. Koszty takiego przedsięwzięcia nie są wysokie, ale za to efekt oszałamiający!


Standardem stają się także zdjęcia z sesji narzeczeńskiej na sali weselnej. Coraz więcej par młodych zamieszcza fotografie z dzieciństwa oraz z okresu narzeczeństwa. Goście, przeglądając takie zdjęcia, przywołują wspomnienia sprzed lat. Wielu z nich dowiaduje się całkiem nowych rzeczy o parze młodej. Zdjęcia mogą być małe, jak i duże. Niektórzy robią "na bogato" wręcz stawiając je na sztalugach, ale pamiętajmy o rozsądku. Z całą pewnością niskim kosztem można zapewnić tym sposobem moc atrakcji, a u niektórych na pewno także łezkę w oku.


Wiele już napisałem o zdjęciach narzeczeńskich. Nie możemy jednak zapomnieć o jednym z głównych powodów dla których warto je mieć: prezentacja w trakcie wesela! Z całą pewnością będzie to dodatkowa atrakcja dla przybyłych gości. Taka prezentacja daje możliwość także... odpoczęcia przybyłym na wesele, bowiem nie można tylko tańczyć 

 Takie zdjęcia mogą być humorystyczne, wzruszające, a także niezwykle sensualne. Z całą pewnością nikt nie odwróci głowy kiedy na telebimie będą prezentowane profesjonalne zdjęcia z sesji narzeczeńskiej Warmia i Mazury.

Miejsca na sesję narzeczeńską

Można w tym przypadku powiedzieć, że "ogranicza nas tylko wyobraźnia" choć z całą pewnością najbardziej popularne są plenery typu łąka, las, jezioro... W stolicy Warmii i Mazur na taką sesję warto wybrać się na jezioro Ukiel, na zamek, czy też piękną starówkę. Świetne zdjęcia można zrobić również w samym centrum miasta, gdzie znajduje się park Centralny, czy park Podzamcze.

Cena sesji narzeczeńskiej

W przypadku podpisania umowy na sesję weselną całkowicie bezpłatnie wykonam dla Was sesję narzeczeńską! Mało tego, otrzymacie własną galerię internetową na której o każdej porze dnia i nocy każdy chętny będzie mógł oglądać Wasze cudowne fotografie!