fbpx

Dlaczego warto posiadać album ślubny?

Dlaczego warto posiadać album ślubny?

Zaślubiny to nie tylko mnogość pięknych emocji, wzruszeń z rodziną i najbliższymi przyjaciółmi, ale również wspomnienia. Żyjąc w XXI wieku coraz częściej robimy zdjęcia telefonami komórkowymi, tabletami, a następnie wysyłamy je "w świat" wraz z mnogością innych wiadomości poprzez komunikatory internetowe czy też e-maile. Łatwo mogą się one zgubić wśród mnogości danych.

Jest jednak na to dość proste rozwiązanie! Po wykonaniu pięknych zdjęć przez fotografa ślubnego z Warmii i Mazur warto stworzyć album ślubny. Będzie to wręcz "niezatapialna" pamiątka ze ślubu, czy też wszystkich okoliczności z nim związanych.

Fotografując zawsze myślę o tym, by spójnie pokazać Waszą historię. W takim albumie ślubnym nie muszą być jedynie zdjęcia z ceremonii, ale również z sesji narzeczeńskiej! A jakże, nikt przecież sztywno nigdzie nie określił, że w albumie ślubnym muszą być jedynie zdjęcia z samej ceremonii zaślubin.

Wiele z par decyduje się na przedstawienie w takim albumie wielu detali związanych ze ślubem: od zdjęć prezentujących biżuterię, buty, kwiaty, ozdoby, poprzez sam moment ubioru Panny Młodej. Oczywiście nie może w nim zabraknąć zdjęć druhen, czy też naszych kochanych babć i dziadków.

Album ślubny to również piękne momenty, np. gdy tata całuje pannę młodą w czoło, czy też prowadzi do ołtarza. Taki album ślubny to również łezka u mamy, która dostrzega, że jej córka nie jest już małą, słodką dziewczyną, a osobą, która właśnie zakłada rodzinę.

Wychodząc jednak Wam na przeciw w cenie fotoreportażu ślubnego oferuję Wam o wiele więcej, m.in. interaktywną (online) mapę dla gości, która pozwala młodej parze przekazać dokładne dane najważniejszych miejsc dotyczących ślubu.

Album ślubny to wspaniała pamiątka na wiele, wiele lat.

Swoim Parom oferuję również samodzielny, wirtualny blog na którym przyszła para młoda może dzielić się na bieżąco przygotowaniami do ślubu, a do którego można łatwo i bezpiecznie podpiąć własną, unikalną i łatwą do zapamiętania domenę.

Zapoznaj się już teraz z moją pełną ofertą. Pamiętaj: wraz z upływającymi tygodniami kurczy się zakres dostępnych terminów. Warto mieć to na uwadze tym bardziej, iż wiele przyszłych małżeństw w związku z pandemią przesunęło zaślubiny właśnie na 2021 oraz 2022 rok.

Dlaczego warto posiadać album ślubny?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przewiń do góry