Czego nie robić przed weselem?

Jedna z użytkowniczek TikToka zamieściła w sieci nagranie, w którym przedstawiła krótką listę zachowań, której nie powinni dopuszczać się goście weselni. Jeżeli chciałbyś uniknąć wpadki, koniecznie zapoznaj się z tymi wskazówkami.


Morgan Casper z Chicago (USA) niedawno została żoną. Tiktokerka dokładnie przygotowywała się do tego najważniejszego dnia w swoim życiu. Oczywiście wszystko miało dla niej znaczenie: suknia, dekoracje, kwiaty, samochód, a także... zachowanie gości.


Jeżeli otrzymaliśmy zaproszenie, a uroczystość już niedługo, według tiktokerki powinniśmy zwrócić uwagę na kilka spraw.


- Nie znienawidźcie mnie tylko - powiedziała na wstępie krótkiego nagrania Casper, zwracając uwagę na to, że zamieszczone wideo ma jedynie zapobiec przykrym sytuacjom.

Co najbardziej irytowało Pannę Młodą?

Głównie wiadomości, które otrzymywała od zaproszonych gości tuż przed ślubem.


- Nie wysyłaj SMS-ów do młodej pary na dwa tygodnie przed ślubem pytając, czy możesz w czymś pomóc. Nie potrafię tego wyjaśnić, ale to trochę śmieszne. Zupełnie jakby przez ostatnie dwa tygodnie planowania ślubu mieli nagle wymyśleć, co masz zrobić – wymienia panna młoda.


Chyba nie tylko jej zdaniem, ale większości przyszłych Par Młodych, ewentualną pomoc najlepiej zaoferować już na kilka miesięcy przed uroczystością.


- Wtedy faktycznie para młoda może mieć dla ciebie jakieś zadania – stwierdza tiktokerka.


Jak się okazuje, irytację mogą wywołać pytania gości o to, w jaki sposób powinni się ubrać. 


- Jeśli przyszli państwo młodzi nie umieścili wskazówek odnośnie do ubioru w swoich zaproszeniach, poproś kogokolwiek innego, druhnę, członka rodziny, przyjaciela, przeszukaj Google, aby znaleźć odpowiedni strój na tę okazję - powiedziała Morgan Casper.


Do tej pory nagranie obejrzało blisko 13 tysięcy osób. Znacząca większość internautów przyznała jej rację. Wielu z nich napisało pod wideo, że od razu warto wskazać osobę, do której można by było zadawać wszelkie pytania związane z uroczystością. 


Oczywiście znalazły się również głosy, że kobieta jest zbyt bezwzględna. 


- Wolałbym, żeby ktoś mimo wszystko spytał mnie o ubiór, zamiast wpadać całkowicie przebranym i wyróżniać się w tłumie – zauważył zaś jeden z internautów.


A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?