fbpx

Sesje kobiece – czy warto?

Sesje kobiece - czy warto?

Sesje narzeczenskie-czy warto?Wojciech.Grzegorczyk.Fotografia

Wprawdzie kobiece sesje zdjęciowe są coraz bardziej popularne, obrosły one w szereg faktów i mitów. W niniejszym materiale chciałbym przyjrzeć się i omówić niektóre z nich.

Z każdym kolejnym rokiem kobiece sesje zdjęciowe są coraz bardziej popularne nie tylko wśród modelek, czy fotografów, ale również pośród "zwykłych kobiet". Płeć piękna o nich marzy, jednak nieliczne się na nią decydują. To, czy taka sesja zdjęciowa wykonana przez fotograf Olsztyn dojdzie do skutku, determinowane jest wieloma czynnikami. Z całą pewnością jednym z głównych jest środowisko, w którym obraca się kobieta, a zarazem jej charakter i pewność siebie. Do tej pory w wielu obszarach życia kobiety dość często najpierw mają na uwadze opinie innych (np. "co inni powiedzą na takie zdjęcia?"), a dopiero później mają na uwadze spełnianie swoich marzeń. Oczywiście, każda decyzja - powiedzmy to - "życiowa" niesie za sobą plusy i minusy, jednak czy w tym przypadku jest o co się martwić?
Iwona.Lawendowe.Pole.wojciech.grzegorczyk.fotografia
Wiele osób powiedziałoby, że jedną z największych negatywnych cech kobiecych sesji zdjęciowych jest ich... próżność. Tak, dobrze widzicie: próżność! Kiedy redagujemy ten materiał głęboko w myślach szukamy argumentów, które mogłyby jednoznacznie przekonać o niesłuszności tego poglądu. I... mamy! Drogie panie, zastanówcie się, ile razy w roku chodzicie do kosmetyczki czy fryzjera? Nie oszukujmy się, paznoknie również można zrobić sobie samemu w domu. Jeżeli chodzi o fryzjera, oczywiście, nie każdy ma odpowiednie zdolności, ale i ten "problem" dałoby się rozwiązać w domowym zaciszu. Nie wspominam już o innych zabiegach upiększających. Dlaczego zatem kwestie dotyczące Twojej urody powierzasz profesjonaliście? Podobnie rzecz ma się z profesjonalną sesją kobiecą, bowiem chcesz coś zrobić tylko i wyłącznie dla siebie!
Ktoś mógłby jednak zapytać "po co Tobie w ogóle taka sesja" u Wojciech Grzegorczyk Fotografia Olsztyn? Odpowiedź jest banalna: to idealny moment aby poczuć się kobietą, spędzić czas sama ze sobą, zapomnieć o troskach i problemach dnia codziennego. Z całą pewnoścą profesjonalna sesja kobieca będzie wymagać od Ciebie przygotowania odpowiedniej fryzury, makijażu czy outfitu. Tak, to są koszty, ale z całą pewnością spełnianie własnych marzeń nie ma ceny. Pamiętaj, że zdjęcia z sesji zostaną z Tobą praktycznie na zawsze. Czy nie jest to dobra inwestycja?
Iwona.Lawendowe.Pole.Sesja.lawendzie.Wojciech.grzegorczyk.fotografia
Czy sesje kobiece są przeznaczone tylko dla modelek lub kobiet, które nie przekroczyły pewnego wieku? Nic bardziej mylnego! Każda z Was, bez względu na wiek, czy fizykę ciała, może celebrować swoją kobiecość! Profesjonalny fotograf Warmia i Mazury w każdej z pań ujrzy i ukaże jej piękno, niezależnie od wieku!
A może powiesz, że "jestem niefotogeniczna"? Taka opinia bierze się z dwóch aspektów: przede wszystkim ze źle wykonanych do tej pory zdjęć. Dobre zdjęcie to praca dwóch osób: modelki i fotografa. Nie musisz mieć przecież żadnej wiedzy na temat pozowania. To zadaniem fotografa jest uchwycenie i przedstawienie tego, co w Tobie najlepsze. To czasem również rozmowa, pozbycie się stresu. Jeżeli idziesz do dentysty, w pełni mu ufasz. Podobne jest z profesjonalnym fotografem.

Co w takiej sesji jest najważniejsze? Naturalność i uśmiech! Idealnie to pozują tylko zawodowe modelki za którymi stoją wielkie koncerny. Tutaj, jesteśmy tylko my: Ty i fotograf. Bądź spokojna. Podczas pracy ze mną poznasz pewne niuanse, których się nie spodziewasz, a które pokażą Ciebie od zupełnie innej strony.​

Ola.plaza.miejska.olsztyn.wojciech.grzegorczyk.fotografia
Na koniec kwestia, która chyba wiele osób najbardziej ciekawi. Czy profesjonalna sesja kobieca to również zdjęcia erotyczne? To jeden z najbardziej krzywdzących mitów! Taka sesja nie musi mieć nic wspólnego z erotyką. Owszem, jeżeli jesteś na tyle odważna, by pokazać trochę ciała, zapozować w bikini czy bieliźnie to świetnie! Dobierając do tego odpowiednią fryzurę, czy makijaż można zdobywać szczyty, ale przecież wszystkim chodzi o jedno: abyś czuła się swobodnie.
Pamiętaj, wszystko zależy od Ciebie!
Chętnie Cię wysłucham, zadzwoń (+48 606 928 927) lub
napisz do mnie (fotografia@wojciechgrzegorczyk.pl), a wspólnie znajdziemy pomysł na piękną i profesjonalną sesję kobiecą.
Sesje kobiece – czy warto?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przewiń do góry