Jeśli aktualnie planujesz swój ślub i poszukujesz doświadczonego fotografa ślubnego w Ełku, to trafiłaś na odpowiednie miejsce, niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz organizować przyjęcie, czy też jesteś już w końcowym etapie przygotowań.


Nazywam się Wojtek Grzegorczyk i specjalizuję się w reportażu ślubnym. Moje zdjęcia ślubne emanują emocjami i życiem, co nadaje im wyjątkowy charakter. Pomimo że nie mieszkam w Ełku, jestem gotowy dojechać do Ciebie, aby uwiecznić Wasze wyjątkowe chwile, a co najważniejsze, nie naliczam dodatkowych opłat za dojazd do Ełku w ramach pakietu ślubnego na odległość do 200 km.


 Moja fotografia to naturalna obróbka kolorów, styl reportażowy oraz brak reżyserowania ceremonii ślubnej. Zachęcam do zapoznania się z moim portfolio, gdzie znajdziesz zdjęcia ślubne i sesje narzeczeńskie, a także do zapoznania się z moją ofertą ślubną. Skontaktuj się ze mną poprzez formularz kontaktowy lub po prostu zadzwoń pod numer 606 928 927. 🙂

Fotograf ślubny Ełk Wojciech Grzegorczyk

Portfolio fotografii ślubnej - jak wybrać fotografa ślubnego w Ełku

Wybór odpowiedniego fotografa ślubnego w Ełku stanowi kluczowy element organizacji ślubu. To niezwykłe, jednorazowe wydarzenie, a fotografie ślubne będą stanowiły piękną pamiątkę na całe życie.


Podczas wyboru fotografa ślubnego w Ełku warto zwrócić uwagę nie tylko na cenę, lecz przede wszystkim na jakość! Podobnie jak dbasz o to, aby dzień ślubu był wyjątkowy, powinnaś wybrać fotografa, który będzie potrafił uchwycić wszystkie piękne momenty, emocje i szczegóły tego wyjątkowego dnia.


Jako fotograf ślubny oferuję reportaż ślubny, (o którym napisałem obszerny artykuł w moim PORADNIKU ŚLUBNYM pt. "Reportaż ślubny - jak powinien wyglądać?" ), który pozwoli Wam nie tylko zachować piękno i emocje Waszego ślubu, lecz także cieszyć się tymi wspomnieniami przez wiele lat.😉

Fotograf ślubny Ełk Wojciech Grzegorczyk

Wesele w Ełku - ile kosztuje fotograf ślubny w Ełku

Praktycznie każdy, kto planuje wesele i ceremonię ślubną, z pewnością jest zainteresowany tym ile kosztuje fotograf ślubny w Ełku. Zastanawiasz się, jaki jest koszt fotografii ślubnej w Ełku?


W ramach mojej oferty fotografii ślubnej proponuję 3 różne pakiety, których ceny są uzależnione od standardu usług. Każdy z tych pakietów jest elastyczny i można go dostosować do Waszych indywidualnych potrzeb i wymagań. Aby dowiedzieć się szczegółów dotyczących oferty i cennika, zachęcam do skorzystania z formularza kontaktowego lub odwiedzenia zakładki "Sprawdź ofertę" na mojej stronie internetowej. Możecie również skontaktować się ze mną telefonicznie pod numerem 606 928 927.


Jeśli poszukujecie fotografa na ślub w Ełku lub okolicach, to trafiliście we właściwe miejsce 😊- wykonam dla Was reportaż ślubny bez żadnych dodatkowych kosztów za dojazdu! 💥✅


Podstawą mojej oferty ślubnej jest reportaż ślubny.

Najczęściej wybierany pakiet zawiera:


reportaż z dnia ślubu,

✅ sesja zdjęciowa w dniu ślubu (ok 30min.),

✅ kilka kadrów z drona,

✅ minimum 500 zdjęć poddanych autorskiej obróbce,

✅ prywatna, bezterminowa galeria online ze zdjęciami,

✅ 100 wydrukowanych zdjęć 15x23 w pięknym drewnianym pudełku,

✅ dojazd na Wasz ślub do 200km.

Fotograf ślubny Ełk Wojciech Grzegorczyk
Fotograf ślubny Ełk Wojciech Grzegorczyk
Fotograf ślubny Ełk Wojciech Grzegorczyk

Fotograf ślubny Ełk - sprawdź opinie

Sprawdź opinie dotyczące konkretnego fotografa ślubnego. W Ełku działa wielu fotografów ślubnych, ale to ci najbardziej zaangażowani otrzymują najlepsze opinie. To, co mówią o swoim fotografie byłe pary młode, ma ogromne znaczenie. Sprawdź, co piszą i czy są to głównie pozytywne opinie. Przejrzyj Fan Page oraz wizytówkę w Google.

Szukasz więcej informacji na temat organizacji ślubu i wesela?

Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojego PORADNIKA ŚLUBNEGO, który zawiera wiele wartościowych artykułów dotyczących planowania ślubu i wesela, a także przydatnych wskazówek dotyczących współpracy z fotografem ślubnym. Każda para młoda, przygotowując się do tego wyjątkowego dnia, pragnie, aby wszystko przebiegło gładko. Poradnik ślubny pomoże Wam w tym procesie, dostarczając informacji, jak uniknąć stresu i zorganizować wesele dokładnie tak, jak sobie wymarzyliście. W artykułach poświęconych fotografii ślubnej przedstawiam, jakie tematy warto omówić z fotografem przed dniem ślubu np. "Umowa z fotografem ślubnym. Co musi zawierać?" lub "Sala weselna - Jak dobrze wybrać?", "Lista 20 popularnych pytań przy wyborze fotografa ślubnego" , "20 najlepszych polskich piosenek na pierwszy taniec!"

Top fotograf ślubny z Ełku i okolic

Jeśli masz w planach niezapomniane wesele, prawdopodobnie poszukujesz doskonałego fotografa ślubnego w Ełku, który uchwyci te wyjątkowe momenty. W sieci znajdziesz wiele rankingów np. "Top 18 fotografów ślubnych z Ełku i okolic", jednak nie można im całkowicie zaufać, ponieważ nie zawsze odzwierciedlają one rzeczywistą jakość usług. Często są to rankingi sponsorowane, a portfolio nie zawsze oddaje pełen zakres umiejętności fotografa ślubnego. Brakuje również obiektywnych portali ślubnych, które pomogłyby Ci w wyborze najlepszego fotografa ślubnego w Ełku. Ostateczna decyzja należy do Ciebie, a Twoje własne odczucia i intuicja będą Twoimi najlepszymi doradcami.

“Dobre zdjęcie, to wiedzieć gdzie się ustawić”

Fotograf na wesele z klasą w Ełku

Jeśli pragniesz eleganckiego i niezwykłego wesela, warto zainwestować w doświadczonych profesjonalistów z branży ślubnej. Fotograf ślubny, oprócz tworzenia pięknych fotografii, może doradzić w kwestii odpowiedniego oświetlenia i wykorzystania potencjału przestrzeni, w której odbywać się będą wszystkie wydarzenia, aby stworzyć wesele o wysokim standardzie. Wybierając fotografa ślubnego w Ełku, warto szukać osoby z bogatym doświadczeniem, która pomoże w organizacji wesela i będzie w stanie sprostać wszystkim oczekiwaniom. Nie musisz znać się na każdym szczególe, ale decydując się na współpracę z doświadczonym fotografem ślubnym w Ełku, zwiększasz szanse na pełne zadowolenie z tego ważnego dnia, bo przecież ma to być wesele z klasą. 😉

Rekomendacje

Rekomendacje

“Najwyższej klasy obsługa. Wojtek to osoba wielce komunikatywna, a zarazem rzetelna. Materiały dostarczone o czasie, w pięknej aranżacji. Dostarczone w przepięknym pudełku, w którym znajdowały się zdjęcia na najwyższej klasy papierze oraz pendrive, który upamiętniał najpięknieszy dzień w życiu. Polecam z całego serca. Nie mogliśmy trafić na lepszego fotografa!”

Spotkanie z fotografem ślubnym jest ważne

Zaplanuj spotkanie z wybranym fotografem ślubnym. Jeśli zdecydujesz się na fotografa spoza Ełku, możecie umówić się na wirtualne spotkanie przy kawie, na przykład przez SKYPE.🙂 To etap niezwykle istotny, ponieważ pozwoli Ci osobiście poznać wybranego fotografa ślubnego, bo przecież spędzicie razem wiele godzin podczas ceremonii ślubu i wesela. Często fotografowie nie ujawniają swojego stylu pracy i sposobu działania na stronie internetowej, dlatego warto podczas spotkania poruszyć te kwestie i upewnić się, czy czujesz się komfortowo w obecności tej osoby i upewnić się, że nawiązaliście dobry kontakt.😊

Follow me on Instagram