Wojciech Grzegorczyk z dziećmi nad morzem. Fotograf ślubny Olsztyn. Wojciech Grzegorczyk.
Wojciech Grzegorczyk Fotografia z żoną pływają rowerem wodnym po jeziorze.
Piesek z kokardka na głowie.
Wojciech Grzegorczyk fotografia z synem na skuterze wodnym.

 Cześć🙂

Mam na imię Wojtek i jestem fotografem ślubnym z Olsztyna. Tak, już dzisiaj mogę tak o sobie powiedzieć bo dochodzenie do tego co tak naprawdę jest moją pasją i mnie fascynuje zajęło mi długie lata.😅 Jestem też szczęśliwym mężem u boku mojej wspaniałej żony a także spełnionym tatą dwójki cudownych dzieciaków.😉 Uwielbiam jazdę na rowerze po warmińskich lasach oraz relaks na łonie natury.🌳🚲


Dzięki fotografii ślubnej, która zawsze była i jest częścią mnie otwieram się na siebie i innych.🤩 To ona daje mi poczucie spełnienia i sprawia, że w końcu mogę się realizować w taki sposób jaki od zawsze mi się marzył…📸

Jestem zwolennikiem naturalnej fotografii, bo wierzę, że w taki sposób można przekazać prawdziwe emocje i oddać zdjęcia które będą najbardziej przypominały te widziane ludzkim okiem z chwili sesji.

Wojciech Grzegorczyk i jego hobby. Jazda na rowerze.

“Zmiana to stać się tym, kim się jest.”


Rekomendacje

Rekomendacje

“Najwyższej klasy obsługa. Wojtek to osoba wielce komunikatywna, a zarazem rzetelna. Materiały dostarczone o czasie, w pięknej aranżacji. Dostarczone w przepięknym pudełku, w którym znajdowały się zdjęcia na najwyższej klasy papierze oraz pendrive, który upamiętniał najpięknieszy dzień w życiu. Polecam z całego serca. Nie mogliśmy trafić na lepszego fotografa!”

Certyfikat


Mam ogromne szczęście i jestem bardzo wdzięczny, że robię to co kocham a przy okazji przyciągam cudownych, fajnych, młodych i zakochanych ludzi, którzy doceniają moją pracę! Zobacz moje opinie!


Dziękuję! Kocham😍

Follow me on Instagram