Jeśli obecnie planujesz swój ślub i szukasz doświadczonego fotografa ślubnego w Gdyni, to trafiłaś na właściwe miejsce, niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz organizować przyjęcie czy też jesteś już w końcowym etapie przygotowań. Nazywam się Wojtek Grzegorczyk - jestem fotografem ślubnym i specjalizuję się w reportażu ślubnym także w województwie pomorskim w Gdyni. Moje fotografie ślubne są pełne emocji i życia, dzięki czemu każde ujęcie jest wyjątkowe. Chociaż nie mieszkam w Gdyni, jestem gotowy dojechać do Ciebie, aby uwiecznić Wasze wyjątkowe chwile i co bardzo ważne dojeżdżam do Gdyni bez dodatkowych opłat w ramach pakietu ślubnego na odległość do 200 km. Wyróżnia mnie naturalna obróbka kolorów, styl reportażowy i brak reżyserowania ceremonii ślubnej. Zachęcam do zapoznania się z moim portfolio gdzie znajdziesz zdjęcia ślubne oraz zdjęcia z sesji narzeczeńskich, a także do zapoznania się z moją ofertą ślubną. Skontaktuj się ze mną poprzez formularz kontaktowy lub po prostu zadzwoń 606 928 927.🙂

Fotograf ślubny Gdynia. Grzegorczyk Wojciech

Portfolio fotografii ślubnej - jak wybrać fotografa ślubnego w Gdyni

Wybór odpowiedniego fotografa ślubnego w Gdyni jest jednym z kluczowych elementów przy organizacji ślubu. To niezwykłe, jednorazowe wydarzenie, a zdjęcia ślubne stanowić będą piękną pamiątkę na całe życie. Dlatego, w trakcie wyboru fotografa ślubnego, warto zwrócić uwagę nie tylko na cenę, ale przede wszystkim na jakość! Podobnie jak starasz się, aby dzień ślubu był wyjątkowy, powinnaś wybrać fotografa, który zdoła uchwycić wszystkie piękne momenty, emocje i detale tego wyjątkowego dnia. Jako fotograf ślubny oferuję reportaż ślubny, który pozwoli Wam nie tylko zachować piękno i emocje Waszego ślubu, ale także cieszyć się tymi wspomnieniami przez długie lata.

Fotograf ślubny Gdynia Wojciech Grzegorczyk

Wesele w Gdyni - ile kosztuje fotograf ślubny w Gdyni

Właściwie każda osoba, która planuje wesele i ceremonię ślubną, jest ciekawa ile kosztuje fotograf ślubny w Gdyni. Zastanawiacie się, jaka jest cena zdjęć ślubnych w Gdyni? W ramach mojej oferty fotografii ślubnej proponuję trzy różne pakiety, których ceny zależą od standardu usług. Każdy z tych pakietów jest elastyczny i można go dostosować do Waszych potrzeb i wymagań. Aby poznać szczegóły oferty i cennik, należy skorzystać z formularza kontaktowego lub w zakładce "Sprawdź ofertę" lub skontaktować się ze mną telefonicznie pod numerem 606 928 927. Jeśli szukasz fotografa na ślub w Gdyni lub jej okolicach, to dobrze trafiłeś - wykonam dla Was reportaż ślubny bez dodatkowych kosztów za dojazd! ✅


Podstawą mojej oferty ślubnej jest reportaż ślubny.

Najczęściej wybierany pakiet zawiera:


reportaż z dnia ślubu,

✅ sesja zdjęciowa w dniu ślubu (ok 30min.),

✅ kilka kadrów z drona,

✅ Galeria mobilna

✅ minimum 500 zdjęć poddanych autorskiej obróbce,

✅ prywatna, bezterminowa galeria online ze zdjęciami,

✅ 100 wydrukowanych zdjęć 15x23 w pięknym drewnianym pudełku,

✅ dojazd na Wasz ślub do 200km.

Fotograf ślubny Gdynia. Wojciech Grzegorczyk fotograf.2
Fotograf ślubny Gdynia. Wojciech Grzegorczyk
Fotograf ślubny Gdynia. Wojciech Grzegorczyk f

Fotograf ślubny Gdynia - sprawdź opinie

Przeczytaj opinie na temat wybranego fotografa ślubnego. Fotografów ślubnych w Gdyni jest całkiem sporo, ale tylko Ci najbardziej zaangażowani mają najlepsze opinie. To co mówią o swoim fotografie byłe pary młode jest bardzo ważne. Sprawdź co piszą i czy są to pozytywne opinie. Przejrzyj Fan Page na FB oraz wizytówkę w Google.

Szukasz więcej informacji na temat organizacji ślubu i wesela?

Zachęcam do zapoznania się z moim PORADNIKIEM ŚLUBNYM, w którym znajdziecie wiele cennych artykułów dotyczących organizacji ślubu i wesela, a także porad związanych z pracą z fotografem ślubnym. Przygotowując się do tego wyjątkowego dnia, każda para młoda pragnie, aby wszystko przebiegło bez problemów. Poradnik ślubny pomoże Wam w tym procesie i dostarczy wskazówek, jak uniknąć stresu oraz zorganizować wesele dokładnie tak, jak tego pragniecie. W artykułach dotyczących fotografii ślubnej przedstawiam, jakie aspekty warto poruszyć z fotografem ślubnym przed dniem ślubu, jak należy przygotować się do sesji zdjęciowej oraz jakie są aktualne trendy w dziedzinie fotografii ślubnej.

Top fotograf ślubny z Gdyni i okolic

Jeśli planujesz niezapomniane wesele, prawdopodobnie szukasz najlepszego fotografa ślubnego w Gdyni, który uwieczni te wyjątkowe chwile. W Internecie można znaleźć wiele rankingów "Top fotograf ślubny z Gdyni i okolic", jednakże nie zawsze są one rzetelne i odzwierciedlają jakość usług. Często są to rankingi sponsorowane, a portfolio nie zawsze oddaje umiejętności fotografa. Brakuje również obiektywnych portali, które pomogą Ci wybrać najlepszego fotografa ślubnego w Gdyni. Ostateczny wybór zależy od Ciebie, a Twoje wyczucie i intuicja będą Twoimi najlepszymi doradcami.

“Dobre zdjęcie, to wiedzieć gdzie się ustawić”

Fotograf na wesele z klasą w Gdyni

Jeśli marzysz o eleganckim i wyjątkowym weselu, warto zainwestować w doświadczonych specjalistów z branży ślubnej. Fotograf ślubny, oprócz pięknych zdjęć, może doradzić w kwestii optymalnego oświetlenia i wykorzystania potencjału miejsca, gdzie odbędą się wszystkie wydarzenia, aby faktycznie było to wesele z klasą. Wybierając fotografa w ślubnego w Gdyni, warto szukać osoby z doświadczeniem, która pomoże w organizacji wesela i będzie w stanie sprostać wymaganiom. Nie musisz znać się na każdym szczególe, ale decydując się na współpracę z doświadczonym fotografem ślubnym w Gdyni, zwiększasz szanse na pełne zadowolenie z tego ważnego dnia.

Rekomendacje

Rekomendacje

“Najwyższej klasy obsługa. Wojtek to osoba wielce komunikatywna, a zarazem rzetelna. Materiały dostarczone o czasie, w pięknej aranżacji. Dostarczone w przepięknym pudełku, w którym znajdowały się zdjęcia na najwyższej klasy papierze oraz pendrive, który upamiętniał najpięknieszy dzień w życiu. Polecam z całego serca. Nie mogliśmy trafić na lepszego fotografa!”

Spotkanie z fotografem ślubnym jest ważne

Zaplanuj spotkanie z fotografem ślubnym. Jeśli wybierasz fotografa spoza Gdyni, możesz umówić się na wirtualne spotkanie przy kawie np. na Google Meet.🙂 To bardzo ważny etap, ponieważ pozwoli Ci poznać osobiście wybranego fotografa ślubnego. Przecież spędzicie z nim wiele godzin podczas ceremonii ślubu i wesela. Często fotografowie nie ujawniają na swojej stronie internetowej swojego stylu pracy i sposobu działania, więc podczas spotkania warto poruszyć te kwestie i upewnić się, czy dobrze się czujesz z tą osobą i czy nawiązaliście dobry kontakt.

Follow me on Instagram