"Nad Sandelą" Hotel i Restauracja nad brzegiem rzeki!

"Nad Sandelą" to magiczne miejsce w Lubawie, które przyciąga swoją historią i niepowtarzalnym urokiem. Karczma powstała w 1979 roku i od tamtej pory rozkwitała jak piękny kwiat nad brzegiem rzeki Sandeli, której zawdzięcza swą nazwę. Choć obecnie nie przypomina już dawnej karczmy, to nowoczesny styl i elegancja hotelu i restauracji, które ją wyróżniają, potrafią urzec każdego gościa.

"Nad Sandelą" - doskonałe miejsce na Wyjątkowy Ślub w Plenerze!"

Ten wyjątkowy zakątek oferuje niezapomniane widoki na malowniczą rzekę, komfortowe pokoje, kuszący aromat doskonałej kuchni oraz bliskość tradycji splecioną z nowoczesnością. To właśnie te elementy stanowią o jej wyjątkowości i przyciągają przyszłe Pary Młode oraz podróżnych z różnych zakątków świata.


Hotel i Restauracja "Nad Sandelą" to nie tylko miejsce do spania i jedzenia, to prawdziwy zmysłowy festiwal dla duszy, który pozostawia niezapomniane wrażenia i emocje. To doskonałe miejsce na ślub cywilny i humanistyczny w plenerze!

"Nad Sandelą" Młody w oczekiwaniu na swoją wybrankę:)

Romantycznej "miłosnej historia" zaczęła się od romantycznej, naturalnej sesji narzeczeńskiej w lesie nad jeziorem niedaleko LUBAWY.

Ta miłosna historia nie rozpoczęła się zbyt dobrze dla mnie...🤦‍♂️


W drodze na sesję narzeczeńską wybraną przez Młodych, która miała odbyć się w środku lasu nad brzegiem jeziora gdzieś w okolicach Lubawy, prawie spóźniłem się przez awarię telefonu. Na szczęście dwie uprzejme dziewczyny pracujące w pobliskim Orlenie uratowały mnie, pożyczając mi swój telefon, do którego przełożyłem kartę i wkrótce otrzymałem wiadomość od Zuzy, która pytała, czy wszystko jest w porządku, ponieważ byłem coraz bardziej spóźniony. Na szczęście Młodzi przyjechali po mnie i dotarliśmy szczęśliwie na miejsce jeszcze przed zachodem słońca.😅


Wszystko zakończyło się pomyślnie, a efekty sesji narzeczeńskiej możecie ocenić sami! Moim zdaniem wyszło rewelacyjnie. Młodzi przygotowali się perfekcyjnie i zadbali o każdy najmniejszy detal!


Popularność sesji narzeczeńskiej na Facebooku przerósł moje najśmielsze oczekiwania!

Sesja narzeczeńska Zuzy i Remika pobiła rekord oglądalności! 💥

Ślub cywilny i humanistyczny "NAD SANDELĄ"

W dniu ślubu zaczęliśmy od tradycyjnych przygotowań. Młodzi przygotowywali się w hotelu "NAD SANDELĄ" . Zuza w apartamencie małżeńskim w którym spędzą noc poślubną z wanną pełną balonów której nie mogliśmy nie wykorzystać do szybkiej sesji :) a Remik piętro niżej ze swoim świadkiem delektowali się "amerykanką z Tennessee" .


Był to ślub cywilny połączony ze ślubem humanistycznym więc całość trwała prawie godzinę a nie 10 minut tak jak przy klasycznym ślubie cywilnym. Ślub humanistyczny jest dobrą alternatywą dla osób, dla których ślub cywilny nie jest wystarczającą formą i chcą nadać swojej uroczystości charakter bardziej indywidualny (więcej o ślubie humanistycznym można przeczytać w moim "PORADNIKU ŚLUBNYM" tutaj: "Ślub humanistyczny - czym tak właściwie jest?"


Podczas ceremonii ślubu humanistycznego czekała nas niezwykła atrakcja - hawajska ceremonia mieszania piasków. To symboliczne połączenie doskonale odzwierciedlało "połączenie" dwóch dusz, dwóch serc, dwóch żyć, dwóch historii i dwojga ludzi w jedność.


Co więcej, Młodzi mieli zaszczyt gościć strażaków z OSP Rożental, a okazało się, że to Zuza była strażakiem ochotnikiem!

Strażacy przygotowali przepiękny szpaler, przez który przeszli nowożeńcy po zakończeniu ceremonii ślubnej.


Wesele rozpoczęło się niesamowitym i efektownym pierwszym tańcem w chmurach, czyli tzw. ciężki dym. Szczerze polecam to wszystkim przyszłym, niezdecydowanym parom młodym, ponieważ efekt jest absolutnie niezapomniany!


To wesele było prawdziwą podróżą przez uczucia i chwile, które na zawsze pozostaną w sercach. Emocje towarzyszyły przez cały ten wyjątkowy dzień, od momentu, kiedy pierwszy raz spojrzeliśmy sobie w oczy podczas ceremonii, po ekscytację podczas efektownego pierwszego tańca i podziękowań dla rodziców.


Goście również byli częścią tego magicznego dnia, dzieląc z Młodymi radość i emocje. Ich uśmiech, łzy szczęścia i owacje podczas pierwszego tańca dodatkowo uświadomiły Im, jak ważne jest to wydarzenie..



To było nie tylko wesele, to był moment, który dał Młodym szansę poczuć się jak bohaterowie własnej bajki. Było to wyjątkowe i niezapomniane przeżycie, które zostanie z nimi na zawsze, przypominając im o sile miłości i wspólnych emocjach, które mogą dzielić ze sobą każdego dnia.

"NAD SANDELĄ" z lotu ptaka :)