Ślub i wesele z drona !

Wraz z rozwojem technologii, rosną również wymagania naszych Klientów, którzy coraz częściej szukają nowych i innowacyjnych sposobów na uwiecznienie swoich ważnych chwil. Jak słusznie zauważono, "kto stoi w miejscu, ten się cofa", dlatego staramy się być na bieżąco z najnowszymi trendami i inwestujemy w nowoczesne rozwiązania.


Od pewnego czasu w naszej ofercie pojawia się profesjonalny dron, który pozwala na uzupełnienie fotograficzne lub filmowe waszej ślubnej historii w naprawdę wyjątkowy sposób. Dzięki dronowi możemy zrobić ujęcia z niezwykłych perspektyw, co daje wspaniałe efekty wizualne i sprawia, że Wasze zdjęcia i filmy będą jeszcze bardziej porywające.


Drony to nie tylko przyszłość fotografii ślubnej, ale szerzej - całościowej fotografii i filmowania. Jeszcze niedawno takie możliwości wydawały się niemożliwe, ale dziś możemy z łatwością patrzeć na świat z góry, odkrywając piękno naszego otoczenia. Właśnie dlatego postanowiliśmy włączyć tę nowoczesną technologię do naszej oferty i zaoferować naszym Klientom zupełnie nowe, niezapomniane wrażenia.


Korzystanie z drona na ślubie i weselu daje nieograniczone możliwości. Drony umożliwiają nie tylko zrobienie pięknych zdjęć z perspektywy lotu, ale również uchwycenie w ruchu i w dynamice różnych elementów ceremonii. Zdjęcia i filmy z drona to coś, czego jeszcze nie było, dlatego też wzbudzają wiele zainteresowania i zachwytu.

Współczesna technologia stale rozwija się i wpływa na rozwój różnych branż, w tym także na branżę fotograficzną. Wraz z nadejściem dronów możliwe stało się uwiecznianie ślubów i sesji narzeczeńskich z lotu ptaka. Nie bez powodu tak wiele par decyduje się na takie rozwiązanie - dron oferuje zupełnie nowe, niezwykłe możliwości fotograficzne.


W trakcie sesji narzeczeńskiej lub sesji ślubnej z drona, jako fotograf ślubny mogę sfotografować bądź nagrać wspaniałe ujęcia z powietrza, co stanowi unikalną okazję do pokazania piękna krajobrazów, wspaniałych parków lub zabytkowych budynków. Mogę również uchwycić romantyczne momenty, takie jak pierwszy taniec w plenerze czy wypuszczenie balonów. Drony umożliwiają także uchwycenie wspaniałych ujęć z całej uroczystości, w tym zdjęć grupowych oraz zdjęć z młodymi na tle panoramy miasta lub krajobrazu.


Nie da się ukryć, że fotografia ślubna z drona to nie tylko nowe, ale i fascynujące doświadczenie dla pary młodej oraz fotografa ślubnego.

W nadchodzącym sezonie w mojej ofercie ślubnej praktycznie nie będzie sesji ślubnej czy sesji narzeczeńskiej, która nie zawierałaby choćby kilku ujęć z drona. Fotografia ślubna z lotu ptaka to zupełnie nowe spojrzenie, nowa perspektywa. W ciągu kilkunastu sekund możemy zaprezentować widoki zapierające dech w piersiach. To, co wcześniej nie było dostępne, jest teraz możliwe na wyciągnięcie ręki.

ślub i wesele z drona. Para młoda leży na pomoście. Zdjęcie z drona z góry na sesji ślubnej.

Co można sfotografować bądź sfilmować z drona?

Tutaj jedynie kilka przykładów: dom pana młodego, podjazd pod dom panny młodej, dom panny młodej, wejście pana młodego do domu panny młodej wraz z przywitaniem go przez rodziców, wyjście z domu pary młodej wraz z dojazdem do kościoła czy Urzędu Stanu Cywilnego, filmowanie kościoła, wyjście nowożeńców ze świątyni wraz z gośćmi i rodziną, życzenia pod kościołem, odjazd korowodu wraz gośćmi w kierunku sali weselnej, samo miejsce wesela, czy zdjęcie grupowe.


Oczywiście to po mojej stronie jest pamiętać o ograniczeniach i przepisach, które obowiązują przy użytkowaniu statku powietrznego. Wy o nic nie musicie się martwić :) Chyba każdy z Was przyzna, że ujęcia ślubne z drona są przepiękne. Praktycznie każde zdjęcie ze statku powietrznego "ląduje" u moich Klientów w fotoksiążkach czy fotoalbumach. Wykonać ciekawe kadry to jedno, natomiast postprodukcja to drugie.


Na stronie "Wojciech Grzegorczyk fotograf ślubny" możecie w każdej chwili obejrzeć setki finalnych, niebanalnych ujęć. Także tych z drona. Oczywiście zdjęcia z drona to nie tylko fotografia ślubna. Dzięki ujęciom z lotu ptaka doskonale można pokazać architekturę, nieruchomość na sprzedaż czy piękny krajobraz. Bez przeszkód drona można także wykorzystać w sesjach kobiecych, czy na wieczorze panieńskim. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.😉


Szczerze wierzę, że każda forma profesjonalnej fotografii jest sztuką, a jej rzetelny wykonawca rzemieślnikiem, a zarazem artystą. Na mojej stronie internetowej poznasz wiele miłosnych historii, których aktorzy kochają się po dziś dzień.💑