Kurpiowskiej Stodoła Weselna z prywatną wyspą miłości! 🔥


Kurpiowska Kraina to fantastyczny kompleks sportowo-rekreacyjny, usytuowany w sercu urokliwej Kurpiowszczyzny, wśród malowniczych lasów i łąk, nad brzegiem zalewu Wykrot, przy samej plaży! Oprócz urody przyrody, Kurpiowska Kraina oferuje Gościom szeroki wybór atrakcji, które sprawią, że wesele na Kurpiach stanie się niezapomnianą przygodą. Wesela w stylu boho, rustykalnym, organizowane w Kurpiowskiej Stodole Weselnej, zapewniającej tradycyjną kurpiowską kuchnię oraz malowniczą scenerię w lesie nad jeziorem, stanowią idealny plan na wymarzone wesele! 💑 Można również zamówić profesjonalną organizację ślubu i wesela plenerowego, z prywatną Wyspą Miłości💖. Ślub na wyspie? Brzmi nieźle!

Kurpiowska Kraina nad brzegiem zalewu Wykrot

Sesja narzeczeńska w lesie nad jeziorem...


Sesja narzeczeńska w okolicach Plusek niedaleko Olsztyna była prawdziwie magicznym doświadczeniem. Para zakochanych ludzi, pełna entuzjazmu i radości, zgodziła się na tę sesję, która odbyła się w urokliwym lesie nad jeziorem. Otoczeni malowniczą przyrodą, stworzyliśmy niesamowitą atmosferę, która doskonale oddawała esencję ich miłości.


Promienie słońca przebijające się przez gałęzie drzew tworzyły piękne, naturalne światło, dodając romantyczny blask fotografiom. Złociste liście pod stopami pary szeleściły, gdy przemieszczali się po leśnym trakcie, podtrzymując się za ręce i uśmiechając się do siebie wzajemnie. W oddali rozciągało się spokojne jezioro, którego woda lśniła na słońcu, tworząc magiczne odbicie krajobrazu.


Narzeczeni byli tak zżyci ze sobą, że wydawało się, iż zapomnieli o mojej obecności jako fotografa ślubnego. Ich miłość była prawdziwa i spontaniczna, a ja miałem przyjemność uchwycić te niezapomniane momenty. Z każdym ujęciem udawało się uchwycić ich szczerość, wzajemne zaufanie i czułość, co przekładało się na niezwykłe fotografie.


Na tej sesji narzeczeńskiej czas płynął inaczej, otulony spokojem natury i miłością pary. Wiele razy uśmiechałem się pod nosem, obserwując, jak wpatrują się w siebie z miłością w oczach, gotowi razem stawić czoła wszystkim przeciwnościom życia.

To był prawdziwie wyjątkowy dzień, pełen emocji i magii. Byłem zaszczyceni, że mogłem być częścią tej chwili i uwiecznić te niepowtarzalne momenty na fotografiach.


Sesja narzeczeńska w lesie nad jeziorem Plusznym była nie tylko piękną okazją do pracy jako fotograf ślubny, ale również do zanurzenia się w prawdziwej historii miłości, którą para zakochanych z pewnością będzie wspominać przez całe życie.

Nadszedł wreszcie ten wielki dzień, na który para zakochanych - Ania i Adaś tak długo czekali. Rozpoczęliśmy od przygotowań ślubnych w rodzinnym domu Ani, gdzie w magicznym pokoju na poddaszu wypełnionym wspomnieniami, panowała radosna atmosfera. W tym samym czasie na dole Adaś (ze swoim świadkiem) również szykował się do ceremonii, pełen podniecenia i oczekiwania.


Wspaniałym momentem tego dnia był "first look" magicznym, ukwieconym ogrodzie o co zadbała mama Ani. Kiedy Ania i Adaś po raz pierwszy zobaczyli się w pełnych strojach ślubnych przed uroczystością, ich oczy zalśniły miłością i wzruszeniem. To był chwila, którą zapamiętają na zawsze.💑

Następnie przyszła pora na tradycyjne błogosławieństwo przez rodziców, Rodziców Chrzestnych oraz Dziadków i ceremonię ślubu konkordatowego, która odbyła się w Parafii św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Parciakach. Wszyscy zgromadzeni goście byli świadkami tego wyjątkowego momentu, kiedy Ania i Adaś złożyli sobie przysięgę miłości i wierności.

Po uroczystej ceremonii przyszła pora na radosne świętowanie. Huczne wesele miało miejsce w Kurpiowskiej Krainie, która była idealnym miejscem do uczczenia tego wyjątkowego dnia. W otoczeniu pięknej natury i klimatu boho, goście bawili się wspaniale, pełni radości i miłości dla Młodej Pary.

Wesele w Kurpiowskiej Krainie było nie tylko pełne zabawy, ale również pełne tradycji i kultury. Goście delektowali się tradycyjną kurpiowską kuchnią, a sceneria lasu nad jeziorem dodawała niepowtarzalnego uroku całej uroczystości.


To był dzień pełen magii, miłości i wzruszeń, który pozostanie w sercach Ani i Adasia na zawsze. Radość, jaka towarzyszyła im podczas sesji narzeczeńskiej, przetrwała cały ten wyjątkowy dzień, czyniąc go niezapomnianym wspomnieniem, które razem będą dzielić w miłości przez całe życie.💖