Album ślubny

Zaślubiny to nie tylko mnogość pięknych emocji, wzruszeń z rodziną i najbliższymi przyjaciółmi, ale również wspomnienia. Żyjąc w XXI wieku coraz częściej robimy zdjęcia telefonami komórkowymi, tabletami, a następnie wysyłamy je "w świat" wraz z mnogością innych wiadomości poprzez komunikatory internetowe czy też e-maile. Łatwo mogą się one zgubić wśród mnogości danych.


Jest jednak na to dość proste rozwiązanie! Po wykonaniu pięknych zdjęć przez fotografa ślubnego z Warmii i Mazur warto stworzyć album ślubny. Będzie to wręcz "niezatapialna" pamiątka ze ślubu, czy też wszystkich okoliczności z nim związanych.

Fotografując zawsze myślę o tym, by spójnie pokazać Waszą historię. W takim fotoalbumie ślubnym nie muszą być jedynie zdjęcia z ceremonii, ale również z sesji narzeczeńskiej! A jakże, nikt przecież sztywno nigdzie nie określił, że w albumie ślubnym muszą być jedynie zdjęcia z samej ceremonii zaślubin.

Wiele z par decyduje się na przedstawienie w takim albumie wielu detali związanych ze ślubem: od zdjęć prezentujących biżuterię, buty, kwiaty, ozdoby, poprzez sam moment ubioru Panny Młodej. Oczywiście nie może w nim zabraknąć zdjęć druhen, czy też naszych kochanych babć i dziadków.


Album ślubny to również piękne momenty, np. gdy tata całuje pannę młodą w czoło, czy też prowadzi do ołtarza. Taki album ślubny to również łezka u mamy, która dostrzega, że jej córka nie jest już małą, słodką dziewczyną, a osobą, która właśnie zakłada rodzinę.

Album ślubny - jakość

Fotografie z ceremonii ślubnej są bez wątpienia niezwykle ważnymi pamiątkami, które mają przetrwać przez lata. Jako fotograf ślubny koncentruję się wyłącznie na produktach, które gwarantują trwałość i jakość na długi czas. Prezentowane przeze mnie albumy ślubne pochodzą wyłącznie z profesjonalnych pracowni, a nie z popularnych sklepów sieciowych czy marketów, które oferują amatorskie produkty. Przy wyborze fotografa ślubnego warto upewnić się, że jego oferta zawiera tylko produkty najwyższej jakości, a nie te, które można uznać za "marketowe". W ofertach wielu fotografów pojawiają się pojęcia takie jak fotoksiążka czy fotoalbum, dlatego warto zwrócić uwagę na kluczowe różnice między nimi, aby wybrać produkt, który zachowa swoją wartość przez długie lata. Oczywiście, zdarzają się również foto-książki wysokiej jakości, ale stanowią one raczej wyjątek wśród ofert fotografów ślubnych.

aLBUM ŚLUBNY. wOJCIECH gRZEGORCZYK FOTOGRAF ŚLUBNY.
aLBUM ŚLUBNY. wOJCIECH gRZEGORCZYK FOTOGRAF ŚLUBNY.1

Albumy ślubne - grubość i trwałość stron

Główną różnicą między produktami jest ich jakość, którą określa się między innymi przez grubość i trwałość kart i rodzaj papieru. W mojej ofercie fotoalbumy są wydrukowane na trwałym papierze fotograficznym, który jest odporny na zabrudzenia oraz uszkodzenia. Karty foto-albumów są także bardzo sztywne i wytrzymałe. Po latach przeglądania nadal prezentują się doskonale i nie widać na nich śladów zużycia.

Album ślubny - Strony rozkładane na płasko

Strony są rozkładane na płasko co jest standardem w przypadku fotoalbumów, ale już rzadkość w fotoksiążkach. Taki album pozwala na umieszczenie w nim bardzo dużych zdjęć, przekraczające 60cm. Jest to szczególnie przydatne w przypadku zdjęć plenerowych, gdzie para młoda pozowała w pięknych krajobrazach, lub przy zdjęciach grupowych, gdzie widoczna jest cała rodzina..

aLBUM ŚLUBNY. wOJCIECH gRZEGORCZYK FOTOGRAF ŚLUBNY. 2
aLBUM ŚLUBNY. wOJCIECH gRZEGORCZYK FOTOGRAF ŚLUBNY. 5

Fotoalbum to wspaniała pamiątka!

Album ślubny to często najważniejsza pamiątka dla pary młodej, która pozwala zachować wspomnienia na długie lata.

Zapoznaj się już teraz z moją  ofertą pisząc do mnie poprzez formularz kontaktowy a ja w odpowiedzi wyślę swoją pełną ofertę wraz z cennikiem. Pamiętaj: wraz z upływającymi tygodniami kurczy się zakres dostępnych terminów. Warto mieć to na uwadze tym bardziej, iż wiele przyszłych małżeństw w związku z pandemią i inflacją przesunęło swoje wesela właśnie na 2023 oraz 2024 rok.