Fotografia rodzinna i biznesowa

Życie fotografa ślubnego to nie tylko podniosłe uroczystości zaślubin czy też wesela. To również proza dnia codziennego: od narodzin dziecka, po rodzinę, kończąc na pracy. Każdy z tych aspektów może być doskonałym argument do uwiecznienia go w pięknych kadrach.

Przeczytaj, co poza sesjami narzeczeńskimi oraz sesjami ślubnymi fotografuję także inne uroczystości i wydarzenia.

3. Chrzest i komunia święta

Chrzest i komunia święta to ważne wydarzenie w życiu każdej rodziny. Nic więc dziwnego, że coraz częściej decydujemy się na zatrudnienie profesjonalnego fotografa ślubnego. Z mojej strony staram się przekazać wydarzenie w czystej, nieskazitelnej formie dodając do tego porcję zdjęć portretowych. Taka fotorelacja pozytywnie wpływa na relacje między rodzicami a dzieckiem oraz interakcje między gośćmi. Nie wykonuję zdjęć "z doskoku" lub takich, które mogłyby krępować. W trakcie ceremonii reaguję na najważniejsze momenty obrzędu. Staram się być niewidoczny, mając zarazem na oku wszelkie łzy radości, czy szerokie uśmiechy przybyłych gości.

chrzest święty. Grzegorczyk fotografia. Fotograf ślubny
chrzest święty. Grzegorczyk fotografia. Fotograf ślubny.1
chrzest święty. Grzegorczyk fotografia. Fotograf ślubny. Olsztyn

1. Sesja ciążowa

Sesja ciążowa to niespotykana okazja do wspaniałej pamiątki w cudownym okresie dla kobiety jakim jest ciąża. Kiedy najlepiej ją wykonać? Z całą pewnością w okresie od piątego, czy też szóstego do ósmego miesiąca ciąży, jednakże oczywiście wszystko zależy od samej kobiety: jej samopoczucia oraz czy brzuszek jest wystarczająco widoczny. Oczywiście nie warto czekać na "ostatnią chwilę", bowiem każda z kobiet inaczej znosi końcówkę ciąży. Ważne, aby dana osoba czuła się komfortowo. Wielu z Was na pewno zadaje sobie teraz pytanie, gdzie lepiej wykonać sesję ciążową: w studiu, czy w plenerze. Na pewno jest to indywidualny wybór każdej z Was. Nigdy nie narzucam przyszłej mamie rodzaju i miejsca sesji. Bez względu na jej miejsce, na pewno będzie ona fantastyczną pamiątką z tego jakże ważnego okresu życia!


Sesja ciążowa w plenerze z całą pewnością jest uzależniona od warunków pogodowych, a także od pory roku. Z całą pewnością w miesiącach wiosennych i letnich jest o wiele łatwiej wykonać taką sesję. Z kolei zimą jest dużo trudniej o ładną pogodę. Wtedy też najlepszym rozwiązaniem jest sesja studyjna. Z całą pewnością w obu typach sesji warto mieć obok swojego ukochanego, który doda otuchy, otoczy miłością i pozwoli stworzyć wiele romantycznych ujęć.

2. Sesja dziecięca i rodzinna

Nic tak nie łączy rodzinę jak wspólne zdjęcia. Luźna atmosfera, humor, miłość - wszystko to można cudownie pokazać w obiektywie aparatu, a następnie przelać na papier. Fotografie rodzinne mają to do siebie, że zawsze cieszą oczy i wywołają uśmiech na twarzy ilekroć będziecie je oglądać. Z całą pewnością sesja rodzinna to świetna atrakcja. Podczas takiej około godzinnej sesji nawet nie zauważycie, ile uda się wykonać pięknych kadrów, którymi będziecie mogli podzielić się z bliskimi.

4. Fotografia biznesowa

Fotografia biznesowa to niezwykle ważny element kreowania Twojego wizerunku. Z całą pewnością dobrze wykonane zdjęcia biznesowe pomogą Tobie wybić się wśród konkurencji. Wierzę, że wykonane przeze mnie fotografie podkreślą Twoją osobowość i charyzmę. Dołożę wszelkich starań, aby przyciągały one wzrok swoją estetyką i nowoczesnym podejściem. Dojadę i wykonam zdjęcia na terenie Twojej firmy! Działam w Olsztynie oraz na terenie całej Warmii i Mazur.


Sprawdź moją ofertę.😉