Poznaj moją nową stronę internetową!

Szybka i nowoczesna - tak w wielkim skrócie można opisać moją nową stronę internetową, która ujrzała światło dziennie zaledwie kilkanaście dni temu.

"Jeżeli nie ma cię w internecie to nie istniejesz" - można przeczytać na wielu stronach związanych z marketingiem i reklamą. Niestety, jest to szczera prawda... W obecnych czasach posiadanie nowoczesnej strony internetowej na której szybko i łatwo można zaprezentować swoje usługi jest podstawą prowadzonej działalności. Dotyczy to również fotografów ślubnych.


Wprawdzie przez wiele lat posiadałem swój serwis internetowy to z biegiem lat stawał się on coraz bardziej "do tyłu" względem trendów, które panują w globalnej sieci. Warto tutaj przywołać maksymę, że "ten, kto się nie rozwija, stoi w miejscu". Jakiś czas temu postanowiłem więc znacząco odświeżyć swoją wizytówkę w internecie.


Nowa witryna jest idealnie przystosowana do urządzeń mobilnych (telefon, tablet, etc.), które coraz bardziej wypierają urządzenia dekstopowe (np. komputery stacjonarne).


W nowym serwisie postawiłem głównie na to, czego najbardziej oczekujecie na stronach wszystkich fotografów: prezentowane zdjęcia są duże i wyraźne. Miałem na uwadze także tzw. "usability", czyli intuicyjną nawigację po całym serwisie. Mam nadzieję, że moje starania dały dobry efekt ;)

Z całą pewnością chcielibyście mnie poznać bliżej. Wiem o tym, dlatego poszerzyłem dział O mnie. Przeczytacie w nim m.in. czym jest dla mnie fotografia ślubna oraz... jaką świetną mam rodzinkę ;)

Co nowego na stronie?

W swojej karierze zawodowej wykonałem dziesiątki zleceń. Zobacz niektóre z nich: sesja narzeczeńska, sesja ślubna.


Lubię słuchać i cieszyć się Waszym szczęściem. Z tej okazji na nowej stronie internetowej przygotowuję dział Miłosne historie, w którym będę opisywał spotkania z Wami i obrazował je pięknymi kadrami.


Nowością jest zakładka "SPRAWDŹ OFERTĘ'", gdzie dowiesz się co oferuję i dlaczego warto ze mną współpracować.


Warto także pamiętać o moim "PORADNIKU ŚLUBNYM" gdzie co jakiś czas publikuję materiały, w których odpowiadam na wiele pytań związanych z przygotowaniami oraz organizacją ślubu i wesela czy też pracą z fotografem na takiej uroczystości.