Fotograf ślubny Toruń

Czy już ostatni etap przed wielkim dniem czy może dopiero rozpoczęcie przygotowań? Bez względu na to, na której drodze się znajdujesz, jeśli szukasz fotografa ślubnego w Toruniu, trafiłeś we właściwe miejsce. Nazywam się Wojtek Grzegorczyk jestem fotografem ślubnym i specjalizuję się w fotografowaniu ślubów w okolicach Torunia. Moje zdjęcia ślubne są pełne naturalności i oddają autentyczne historie zakochanych par. Nie narzucam swojego stylu ani nie reżyseruję ujęć w dniu ślubu. Zamiast tego, staram się uchwycić emocje i uwiecznić momenty, które po latach przywołają piękne wspomnienia. Podczas plenerów ślubnych stawiam na dynamiczne kadry i autentyczność. Jeśli moje podejście do fotografii ślubnej odpowiada Ci, serdecznie zapraszam do kontaktu.

Fotograf ślubny Toruń. Wojciech Grzegorczyk fotografia. ślub kościelny widok z chóru.

Fotograf na ślub w Toruniu - jak wybrać

Szukasz fotografa ślubnego w Toruniu i nie wiesz, jak dokonać wyboru? Tych kilka wskazówek powinno Ci ułatwić podjąć właściwą decyzję i wybrać właściwego fotografa:

 • Sprawdź portfolio - przed podjęciem decyzji, warto dokładnie przejrzeć portfolio fotografa. Sprawdź zdjęcia ślubne a także zdjęcia z sesji narzeczeńskiej, aby mieć całkowita pewność, zanim wybierzesz swojego fotografa ślubnego. Dzięki temu będziesz miała możliwość zobaczyć, jakie zdjęcia tworzy i czy jego styl odpowiada Twoim oczekiwaniom.
 • Zwróć uwagę na styl fotografii - każdy fotograf ma swój indywidualny styl. Niektórzy stawiają na romantyczne kadry, inni na spontaniczne ujęcia. Wybierz fotografa, który oferuje reportaż ślubny który najbardziej spełnia Twoje wymagania.
 • Przeczytaj opinie - opinie innych par, które skorzystały z usług danego fotografa, mogą być bardzo pomocne w podjęciu decyzji. Przeczytaj opinie na stronie internetowej fotografa oraz na innych platformach, takich jak np. "Google" czy "Wesele z Klasą".
 • Umów się na spotkanie - spotkanie z fotografem ślubnym pozwoli Ci lepiej poznać jego styl pracy oraz zobaczyć, czy macie ze sobą wspólny język. To także okazja do przedyskutowania szczegółów dotyczących sesji zdjęciowej. Jeśli dzieli Was większa odległość nie ma żadnych przeszkód aby takie spotkanie przy kawce odbyło się online np. na Skype.
 • Zwróć uwagę na cenę - cena usług fotograficznych może być bardzo zróżnicowana. Przed podjęciem decyzji, porównaj i sprawdź ofertę różnych fotografów i wybierz taką ofertę fotografii ślubnej, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i budżetowi, lecz niech najniższa cena nie będzie podstawowym kryterium wyboru, bo nie zawsze najtaniej oznacza najlepiej.
fotograf ślubny Toruń sesją ślubna na łódce przy zachodzie słońca. Złota godzina

Fotograf ślubny Toruń- ile to kosztuje

Każda para narzeczonych zastanawia się, ile będzie kosztowała usługa fotografa ślubnego w Toruniu. Na szczęście, moja oferta zawiera trzy pakiety, które są najczęściej wybierane przez pary, planujące swój ślub i wesele. Każdy z pakietów można delikatnie dostosować do Waszych oczekiwań lub wybrać dostępne opcje dodatkowe jak piękny fotoalbum, dodatkowe odbitki, zdjęcia w dużym formacie i wiele innych.

Aby poznać szczegółowy cennik, napisz do mnie wiadomość z informacjami o terminie i miejscu ślubu. A jeśli trafiłaś na tę stronę, szukając fotografa ślubnego w Toruniu, zobacz poniżej mój najczęściej wybierany pakiet EXTRA oraz ofertowane w nim usługi.


Mój najczęściej wybierany pakiet EXTRA zawiera reportaż z dnia ślubu oraz z wesela oraz sporo dodatków.

 • reportaż ślubny, max 12 godzin
 • sesja zdjęciowa w dniu ślubu (ok 30min.),
 • kilka kadrów z drona,
 • minimum 400 zdjęć poddanych autorskiej obróbce,
 • prywatna, bezterminowa galeria online ze zdjęciami,
 • 100 wydrukowanych zdjęć 15x23 w pięknym drewnianym pudełku,
 • dojazd na Wasz ślub do 200km.

Fotograf ślubny z Torunia czy z innego miasta?

Dzisiaj odległość już nie ma takiego znaczenia, ponieważ można szybko dojechać do Torunia z wielu miejsc w Polsce a już na pewno szybko mogę dojechać z Olsztyna w województwie warmińsko-mazurskim. Przeglądając oferty fotografów ślubnych, możesz natknąć się na propozycje z dodatkowymi kosztami dojazdu do Torunia. Jestem fotografem ślubnym, ale pomimo, że nie jestem z Torunia, nie musisz się martwić o kwestie logistyczne, ponieważ już w moim podstawowym pakiecie ślubnym do 200 km dojeżdżam do Was bezpłatnie!

Potrzebujesz porad związanych z organizacją ślubu i wesela?

Jeśli szukasz fotografa ślubnego i nie wiesz, jakie pytania mu zadać lub poszukujesz inspiracji, porad ślubnych związanych z organizacją ślubu i wesela i nie masz pomysłu, gdzie udać się na plener ślubny lub sesję narzeczeńską, to chętnie Ci pomogę. Zapraszam do skorzystania z mojego poradnika ślubnego, który zawiera wiele cennych wskazówek i pomysłów.

“Dobre zdjęcie, to wiedzieć gdzie się ustawić”

Follow me on Instagram